Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 7669, Page 66
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,179 | +4.2% |
| 2024 | $3,051 | +2.7% |
| 2023 | $2,970 | -1.1% |
| 2022 | $3,002 | +58.1% |
Year Built: 1960
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
803 Avenue A
Residential
803 Avenue A
Residential
799 Avenue A
Residential
799 Avenue A
Residential