Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,783 | +4.2% |
| 2024 | $3,630 | +2.7% |
| 2023 | $3,534 | -1.1% |
| 2022 | $3,574 | +53.4% |
Year Built: 1960
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
799 Avenue A
Residential
799 Avenue A
Residential