Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,189 | +4.2% |
| 2024 | $6,898 | +2.7% |
| 2023 | $6,715 | +1.8% |
| 2022 | $6,597 | +5.7% |
Year Built: 1920
9 W 13th St
Residential
12-14 W 13th St
Residential
33 W 12th St
Residential
24 1/2 W 11th St
Residential
31 W 20th St
Residential