Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,709 | +4.3% |
| 2024 | $12,186 | +2.8% |
| 2023 | $11,857 | +1.8% |
| 2022 | $11,643 | -16.2% |
Year Built: 1970
12 Oak St
Residential
14 Oak St
Residential
22 Oak St
Residential
74 Isabella Ave
Residential
46 Isabella Ave
Residential