Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,658 | +4.3% |
| 2024 | $11,177 | +2.8% |
| 2023 | $10,875 | +1.8% |
| 2022 | $10,679 | -4.2% |
Year Built: 1920
314 Avenue A
Residential
279 Avenue A
Residential
366 Avenue A
Residential
324 Avenue A
Residential
368 Jf Kennedy Blvd
Residential