Skip to content

7 W 9th StBayonne, NJ 07002

Church/Charitable
Vacant

Last Sale Price
$47,500
Last Sale Date
Jul 3, 1997

Property Information

Block277
Lot29
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description3S-B-C-H
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.03

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$195,800
30%
Improvement Value:$458,900
70%
Total Assessment$654,700

Sale
$47,500
DeedBook 5160, Page 45