Skip to content

170 Avenue ABayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 21, 2001

Property Information

Block296
Lot14

Sq Footage---
Acreage0.78

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$360,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$360,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2003$7,653+2.1%
2002$7,495+1.8%
2001$7,363+0.8%
2000$7,305+1.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5810, Page 320