Property Sale
Sale
$531,000
From:
To:
Sq Ft2,550DeedBook 9439, Page 174Recorded9/30/2019
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,821 | +4.2% |
| 2024 | $13,262 | +2.7% |
| 2023 | $12,911 | +1.8% |
| 2022 | $12,684 | -4.6% |
From:
To:
Year Built: 1920
163 Humphreys Ave
Residential
253 Avenue A
Residential
300 Jf Kennedy Blvd
Residential
7 W 6th St
Residential
373 Jf Kennedy Blvd
Residential