Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,880 | +4.3% |
| 2024 | $9,471 | +2.8% |
| 2023 | $9,213 | +1.8% |
| 2022 | $9,047 | -12.9% |
Year Built: 1920
74 W 55th St
Residential
136 W 54th St
Residential
323 Avenue B
Residential
297-301 Avenue B
Residential
41-43 W 50th St
Residential