Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,860 | +4.2% |
| 2024 | $10,421 | +2.7% |
| 2023 | $10,145 | +1.8% |
| 2022 | $9,966 | -1.5% |
Year Built: 1920
135 Lord Ave
Residential
42 E 4th St
Residential
27 W 4th St
Residential
176 Orient St
Residential
36 E 5th St
Residential