Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2014 | $3,784 | +4.1% |
| 2013 | $3,633 | +9.6% |
| 2012 | $3,315 | +0.0% |
| 2011 | $3,315 | -49.9% |
Year Built: 1920
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.