Skip to content

115-117 W 2nd St(Block 365 Lot 9)Bayonne, NJ 07002

Other Exempt

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 17, 2022

Property Information

Block365
Lot9
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2024$20,123+60.5%
2023$12,538-12.4%
2022$14,318-41.1%
2021$24,311+2.0%
Property History
Sales2

Property Sale

Sale
$775,000

From:

To:

DeedBook 9354, Page 592Recorded11/2/2018

Property Sale

Sale
$775,000
DeedBook 9354, Page 592