Property Sale
Sale
$150,000
From:
To:
Sq Ft500DeedBook 9793, Page 902NU CodeFamily (1)Recorded1/3/2024
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,414 | +4.2% |
| 2024 | $3,276 | +5.5% |
| 2023 | $3,106 | +1.8% |
| 2022 | $3,051 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 1920
211-213 Prospect Ave
Residential
211-213 Prospect Ave C-3
Residential
211-213 Prospect Ave
Residential
546-548 Broadway
Residential
546-548 Broadway
Residential