Property Sale
Sale
$937,500
DeedBook 5173, Page 18
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,156 | +4.2% |
| 2024 | $4,947 | +2.7% |
| 2023 | $4,817 | +1.8% |
| 2022 | $4,732 | +24.6% |