Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,408 | +4.2% |
| 2024 | $10,947 | +2.7% |
| 2023 | $10,657 | +1.8% |
| 2022 | $10,469 | +2.3% |
Year Built: 1920
97 W 52nd St
Residential
48 W 52nd St
Residential
78 W 50th St
Residential
121 W 49th St
Residential
124 W 52nd St
Residential