Skip to content

9-11 E 46th StBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Feb 9, 2023

Property Information

Block78
Lot1

Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$217,500
21%
Improvement Value:$797,400
79%
Total Assessment$1,014,900

Tax History

YearProperty taxesChange
1990$8,827
Property History

Property Sale

Sale
$0