Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,562 | +4.3% |
| 2024 | $10,125 | +2.8% |
| 2023 | $9,851 | +1.8% |
| 2022 | $9,673 | +1.9% |
Year Built: 1920
94 W 45th St
Residential
156 Avenue B
Residential
157 Avenue B
Residential
127 W 48th St
Residential
85 W 46th St
Residential