Property Sale
Sale
$349,000
DeedBook 9120, Page 373
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,132 | +3.4% |
| 2024 | $15,609 | +2.9% |
| 2023 | $15,171 | +0.5% |
| 2022 | $15,089 | +0.8% |
From:
To: