Property Sale
Sale
$299,000
From:
To:
Sq Ft932DeedBook 9863, Page 77Recorded11/22/2024
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,508 | +3.4% |
| 2024 | $8,227 | +1.2% |
| 2023 | $8,133 | +0.5% |
| 2022 | $8,089 | +0.8% |
From:
To:
Year Built: 1975
7000 Blvd East Apt 27g
Residential
7000 Blvd East
Residential
7000 Blvd East Apt 22c
Residential
7002 Blvd East Apt 6i
Residential
7002 Blvd East Apt 21c
Residential