Property Sale
Sale
$400,000
From:
To:
DeedBook 8665, Page 275Recorded5/22/2009
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,200 | +3.4% |
| 2024 | $10,831 | +1.2% |
| 2023 | $10,707 | +0.5% |
| 2022 | $10,649 | +0.8% |
From:
To:
Year Built: 1975
7002 Blvd East Apt 12d
Residential
7002 Blvd East Apt 15d
Residential
7002 Blvd East
Residential
7000 Blvd East Apt 31h
Residential
7000 Blvd East Apt 36h
Residential