Property Sale
Sale
$245,000
From:
To:
DeedBook 7376, Page 344Recorded10/7/2004
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,282 | +3.4% |
| 2024 | $7,045 | +2.9% |
| 2023 | $6,848 | +0.5% |
| 2022 | $6,811 | +0.8% |
From:
To:
Year Built: 1975
7000 Blvd East
Residential
7002 Blvd East Apt 15a
Residential
7002 Blvd East
Residential
7002 Blvd East Apt 8t
Residential
7002 Blvd East Apt 9a
Residential