Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,707 | +2.0% |
| 2024 | $10,493 | +2.5% |
| 2023 | $10,237 | -1.6% |
| 2022 | $10,406 | +2.1% |
Year Built: 1900
65 Washington St
Residential
436 Central Ave
Residential
412 Rodgers Blvd N
Residential
186 Sixth St
Residential
227 Patterson St
Residential