Property Sale
Sale
$175,000
DeedBook 7598, Page 207
Year Built: 1982
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,233 | +2.1% |
| 2024 | $3,168 | +2.5% |
| 2023 | $3,091 | -1.6% |
| 2022 | $3,142 | -25.4% |
Year Built: 1982
601 Davis Avenue Unit 14
Residential
601 Davis Avenue Unit 13
Residential
601 Davis Ave Unit #10
Residential
601 Davis Ave Unit #9
Residential
540 Central Ave Unit 23
Residential