Property Sale
Sale
$220,000
DeedBook 8006, Page 161
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,139 | -0.6% |
| 2024 | $7,184 | +40.1% |
| 2023 | $5,128 | -0.4% |
| 2022 | $5,147 | +4.5% |
Year Built: 1965
34 Waldo Ave.
Residential
34 Waldo Ave.
Residential
27 Nunda Ave.
Residential
7 Mill Road
Residential
16 Rock St.
Residential