Property Sale
Sale
$285,500
DeedBook 8470, Page 150
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,633 | -0.6% |
| 2024 | $9,694 | +40.1% |
| 2023 | $6,920 | -0.4% |
| 2022 | $6,946 | +4.5% |
Year Built: 1920
235 Third St.
Residential
235 Third St.
Residential
108 Waldo Ave.
Residential
108 Waldo Ave.
Residential
245 Eighth St.
Residential