Property Built
Built
Year Built: 1987
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,421 | -0.6% |
| 2024 | $16,524 | +40.1% |
| 2023 | $11,796 | -0.4% |
| 2022 | $11,840 | +4.5% |
Year Built: 1987
349 Second St.
Residential
353 Second St.
Residential
334 First St.
Residential
384c Monmouth St.
Residential
349 Wayne Street
Residential