Property Sale
Sale
$925,000
From:
To:
DeedBook 9200, Page 207Recorded5/12/2017
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,678 | -0.6% |
| 2024 | $20,807 | +40.1% |
| 2023 | $14,853 | -0.4% |
| 2022 | $14,909 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1915
368 Second St.
Residential
44 Hopkins Ave.
Residential
331.5 Pavonia Avenue
Residential
111 Palisade Ave.
Residential
128 Ogden Ave.
Residential