Property Sale
Sale
$587,500
DeedBook 8845, Page 616
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,291 | -0.6% |
| 2024 | $14,381 | +6.6% |
| 2023 | $13,486 | -0.4% |
| 2022 | $13,537 | +4.5% |
Year Built: 2007
311 Washington St.
Residential
311 Washington St.
Residential
311 Washington St.
Residential
311 Washington St.
Residential
311 Washington St.
Residential