Property Sale
Sale
$423,777
From:
To:
DeedBook 9147, Page 158Recorded9/23/2016
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,742 | -0.6% |
| 2024 | $8,797 | +40.1% |
| 2023 | $6,280 | -0.4% |
| 2022 | $6,303 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
14.5 Corbin Ave.
Residential
39 Vroom St.
Residential
73.5 Baldwin Avenue
Residential
271 St. Pauls Ave.
Residential
73 Baldwin Ave.
Residential