Property Built
Built
Year Built: 1925
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,262 | -0.6% |
| 2024 | $8,314 | +40.1% |
| 2023 | $5,935 | -0.4% |
| 2022 | $5,957 | +4.5% |
Year Built: 1925
21 Nelson Ave.
Residential
133 Grace St.
Residential
117 Irving St.
Residential
148 Nelson Ave.
Residential
222 Congress St.
Residential