Property Sale
Sale
$310,000
DeedBook 8778, Page 738
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2024 | $11,404 | +40.1% |
| 2023 | $8,140 | -0.4% |
| 2022 | $8,171 | +4.5% |
| 2021 | $7,816 | +3.5% |
Year Built: 2009
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.