Property Sale
Sale
$505,000
From:
To:
Sq Ft871DeedBook 8973, Page 88Recorded5/19/2014
From:
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,002 | -0.6% |
| 2024 | $16,102 | +40.1% |
| 2023 | $11,494 | -0.4% |
| 2022 | $11,537 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2009
347 Third St.
Residential
395 Second St.
Residential
395 Second St.
Residential
217 Newark Ave.
Residential
347 Third St.
Residential