Property Sale
Sale
$195,000
Sq Ft314DeedBook 9637, Page 750Recorded2/4/2022
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,088 | -0.6% |
| 2024 | $3,108 | +40.1% |
| 2023 | $2,218 | -0.4% |
| 2022 | $2,227 | +4.5% |
Year Built: 1930
54 Glenwood Ave.
Residential
54 Glenwood Ave.
Residential
149 Zabriskie St.
Residential
164 Ogden Ave.
Residential
50 Glenwood Ave.
Residential