Property Sale
Sale
$839,000
DeedBook 8973, Page 314
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,352 | -0.6% |
| 2024 | $20,479 | +40.1% |
| 2023 | $14,619 | -0.4% |
| 2022 | $14,674 | +4.5% |
Year Built: 2007
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.