Property Sale
Sale
$1,238,000
Sq Ft1,117DeedBook 9678, Page 655Recorded6/29/2022
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,398 | -0.6% |
| 2024 | $20,526 | +24.8% |
| 2023 | $16,441 | +36.9% |
| 2022 | $12,007 | +606.6% |
Year Built: 2020
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential