Property Sale
Sale
$153,000
From:
To:
DeedBook 9174, Page 546Recorded1/24/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1887
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,192 | -0.6% |
| 2024 | $6,231 | +40.1% |
| 2023 | $4,448 | -0.4% |
| 2022 | $4,465 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1887
201 Belvidere Ave.
Residential
206 Lexington Ave.
Residential
11 Duncan Ave.
Residential
121 Broadway
Residential
77 Wales Ave.
Residential