Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $26,796 | -0.6% |
| 2024 | $26,964 | +40.1% |
| 2023 | $19,248 | -0.4% |
| 2022 | $19,320 | +4.5% |
Year Built: 1930
214 Duncan Ave.
Apartment
142 Duncan Ave.
Apartment
38a Gautier Ave.
Apartment
138 Duncan Ave.
Apartment
25 Corbin Ave.
Apartment