Property Sale
Sale
$625,000
DeedBook 9625, Page 567Recorded12/23/2021
Year Built: 1897
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,148 | -0.6% |
| 2024 | $13,230 | +40.1% |
| 2023 | $9,444 | -0.4% |
| 2022 | $9,480 | +4.5% |
Year Built: 1897
17 Britton St.
Commercial
819 Bergen Avenue
Commercial
671 Montgomery St
Commercial
761 Montgomery St.
Commercial
736 West Side Ave.
Commercial