Property Sale
Sale
$454,000
From:
To:
Sq Ft3,304DeedBook 8983, Page 856Recorded7/21/2014
From:
To:
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,830 | -0.6% |
| 2024 | $10,898 | +40.1% |
| 2023 | $7,779 | -0.4% |
| 2022 | $7,809 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1890
337 Pacific Ave.
Residential
72 Baldwin Ave.
Residential
145 Van Horne St.
Residential
47 Clinton Ave.
Residential
490 Pavonia Ave.
Residential