Property Sale
Sale
$380,000
Sq Ft1,150DeedBook 9597, Page 53Recorded9/13/2021
Year Built: 1922
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,802 | -0.6% |
| 2024 | $7,851 | +40.1% |
| 2023 | $5,604 | -0.4% |
| 2022 | $5,625 | +4.5% |
Year Built: 1922
2600 Kennedy Blvd.
Residential
2600 Kennedy Blvd.
Residential
36 Duncan Ave.
Residential
54 Glenwood Ave.
Residential
36 Duncan Ave.
Residential