Property Sale
Sale
$380,000
DeedBook 9000, Page 755
Year Built: 1922
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,383 | -0.6% |
| 2024 | $10,449 | +40.1% |
| 2023 | $7,459 | -0.4% |
| 2022 | $7,487 | +4.5% |
Year Built: 1922
2600 Kennedy Blvd.
Residential
2600 Kennedy Blvd.
Residential
2600 Kennedy Blvd.
Residential
2600 Kennedy Blvd.
Residential
2600 Kennedy Blvd.
Residential