Foreclosure Case F-023610-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,988 | -0.6% |
| 2024 | $16,089 | +40.1% |
| 2023 | $11,485 | -0.4% |
| 2022 | $11,528 | +4.5% |
Year Built: 1975
16 Congress St.
Residential
15 Charles St.
Residential
253 Webster Ave.
Residential
17 Bleecker St.
Residential
14 Congress St.
Residential