Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,939 | -0.6% |
| 2024 | $4,970 | +40.1% |
| 2023 | $3,548 | -0.4% |
| 2022 | $3,561 | +4.5% |
Year Built: 1900
79 Brinkerhoff St.
Residential
101 Boyd Ave.
Residential
564 Bramhall Ave.
Residential
562 Bramhall Ave.
Residential
73 Virginia Ave.
Residential