Property Sale
Sale
$135,000
DeedBook 8667, Page 202
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,962 | -0.6% |
| 2024 | $5,999 | +40.1% |
| 2023 | $4,283 | -0.4% |
| 2022 | $4,299 | +4.5% |
Year Built: 1915
89 Bentley Ave.
Residential
18 Condict St.
Residential
222 Harrison Ave.
Residential
820 Communipaw Ave.
Residential
58 Brinkerhoff St.
Residential