Property Sale
Sale
$200,000
DeedBook 5936, Page 126
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,238 | -0.6% |
| 2024 | $9,296 | +40.1% |
| 2023 | $6,636 | -0.4% |
| 2022 | $6,661 | +4.5% |
Year Built: 1910
33 Charles St.
Residential
47 Columbia Ave.
Residential
101 Sherman Pl.
Residential
89 Sanford Pl.
Residential
372.5 New York Avenue
Residential