Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
DeedBook 7803, Page 39Recorded1/31/2006
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,658 | -0.6% |
| 2024 | $5,694 | +40.1% |
| 2023 | $4,065 | -0.4% |
| 2022 | $4,080 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1961
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.