Property Sale
Sale
$46,097
DeedBook 4754, Page 7
Year Built: 1994
Jersey City, NJ 07305
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,052 | -0.6% |
| 2024 | $2,065 | +40.1% |
| 2023 | $1,474 | -0.4% |
| 2022 | $1,480 | +4.5% |
Year Built: 1994
57 Grant Ave.
Residential
94 Myrtle Ave.
Residential
122 Myrtle Ave.
Residential
575 Ocean Ave.
Residential
112 Myrtle Ave.
Residential