Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 5993, Page 70
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,377 | -0.6% |
| 2024 | $6,417 | +40.1% |
| 2023 | $4,581 | -0.4% |
| 2022 | $4,598 | +4.5% |
Year Built: 1926
79 Van Nostrand Ave.
Residential
213 Van Nostrand Ave.
Residential
368 Woodlawn Ave.
Residential
352 Armstrong Ave.
Residential
340 Armstrong Ave.
Residential