Property Sale
Sale
$126,500
DeedBook 5333, Page 158
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,166 | -0.6% |
| 2024 | $7,211 | +40.1% |
| 2023 | $5,147 | -0.4% |
| 2022 | $5,166 | +4.5% |
Year Built: 1926
127 Mc Adoo Ave.
Residential
309 Cator Ave.
Residential
362 Cator Ave.
Residential
345 Woodlawn Ave.
Residential
254 Woodlawn Ave.
Residential