Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,355 | -0.6% |
| 2024 | $6,395 | +40.1% |
| 2023 | $4,565 | -0.4% |
| 2022 | $4,582 | +4.5% |
Year Built: 1900
189 Rose Ave.
Residential
83 Woodlawn Ave.
Residential
99 Stevens Ave.
Residential
35 Fulton Ave.
Residential
222 Wilkinson Ave.
Residential